Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   

tdw logo napisy 100

   
   

spacer201827Spacer Noworoczny 6.01.2018   Od kilku lat do kalendarza imprez KTP Sznurówa wszedł Spacer Noworoczny. Aby umożliwić uczestnictwo w spacerze tym, którzy balowali w noc sylwestrową spacer odbywa się w święto Trzech Króli. Tym razem wybraliśmy się do Parowej w Borach Dolnośląskich. Grupa 29 osobowa wysiadła z pociągu w Węglińcu i ruszyła w las. Początkowo musieliśmy iść szosą gdyż przejście przez tory było niemożliwe ale w końcu doszliśmy do lasu i jednej ze ścieżek przyrodniczych. Pogoda w tym roku nie przypomina zimowej więc las był późno jesienny ale za to bardzo dobrze widoczny. Zaznaczony na mapie punkt wypoczynkowy nie istniał i tak doszliśmy do Stawów Parowskich. Przy stawach postawiono platformę widokową skąd roztacza się widok tak na las jak i na wodę.

Jako że mieliśmy trochę czasu zeszliśmy z głównej drogi i jedną z przecinek weszliśmy głębiej do lasu. Celem naszym było gospodarstwo agroturystyczne „Leśna Chata” gdzie czekał nas poczęstunek. Po posiłku czekał na nas konkurs z nagrodami (bardzo przydatnymi na tym spacerze) i sporo śmiechu przy okolicznościowych fotografiach.

Do stacji kolejowej w Jagodzinie mieliśmy jeszcze sporo drogi więc wyruszyliśmy dobrze po 15-tej. Po drodze łapał nas zmrok i tu przydały się nagrody konkursowe czyli latarki. Już w ciemnościach wsiadaliśmy do pociągu.

I tak właśnie rozpoczął się nasz sezon turystyczny 2018. Do zobaczenia na kolejnych wyprawach

                                                                                Krystyna Drozd

   
© Copyright 2020 - Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy, ogłoszenia