Administrator

Administracja i design
Zbigniew Drozd
tel. 699 957 761
zbyszekdrozd
Wszystkie zdjęcia wykonane w miejscach poblicznych. Osoby które chcą usunąć swój wizerunek z tej witryny proszone są o kontakt z administratorem. 
   

tdw logo napisy 100

   
   

wrzosy2012-003Święto Wrzosu – Gromadka 11-12.08.2012 r. Już po raz czwarty wybieramy się na podbój dolnośląskich wrzosowisk. Jest to również okazja, aby po raz kolejny spotkać się z sympatyczną grupą turystów działających w Kole Przewodników po Ziemi Przemkowskiej, pod wodzą Lucjana Zawadzkiego. W imprezie udział wzięły 24 osoby w tym jedno dziecko. Uczestnicy podobnie jak w ubiegłym roku podzielili się na dwie grupy: pieszą i rowerową. Piechurzy wędrowali ze stacji w Rokitkach, rowerzyści zaś dojechali do Gromadki dwiema trasami: jedna ekipa z pod Złotoryi, druga z Bolesławca. Po zakwaterowaniu się w Gospodarstwie u znanego już Nam dobrze Pana Józefa Krzyśka, wyruszyliśmy do sąsiadujących z Gromadką Borówek, gdzie odbyła się kolejna edycja Święta Wrzosu. Tam spędziliśmy miło czas przy piwku, regionalnych przysmakach i muzyce. Pod wieczór wróciliśmy do Gromadki, gdzie przy ognisku u Pana Józka biesiadowaliśmy do późnych godzin nocnych, próbując specjałów gospodarza.
Niedzielny słoneczny poranek rozpoczęliśmy pysznym, obfitym śniadaniem. Następnie kawusia z ciastem i ....czas do domu. Piechurzy udali się na stację kolejową do Wierzbowej, a rowerzyści bocznymi drogami do Legnicy.
Do zobaczenia za rok!!!

Z turystycznym pozdrowieniem !!!
Piotr Matczuk

Galeria

 

   
© Copyright 2020 - Klub Turystyki Pieszej - SZNURÓWA - w Legnicy, ogłoszenia